Ansatte

Ansatte

Aleksander Kristung, biblioteksjef

Telefon 32 22 02 62

aleksander.kristung@lier.kommune.no

 

Tone Marthinsen, bibliotekar

Telefon 32 22 02 63

tone.marthinsen@lier.kommune.no

 

Siri Wigemyr, bibliotekar

Telefon 32 22 04 81

siri.wigemyr@lier.kommune.no

 

 

Asbjørg Jonassen, barne- og ungdomsbibliotekar

Telefon 32 22 02 61

asbjorg.jonassen@lier.kommune.no

 

 

 

Marte Bergsland, arrangementsansvarlig Kulturkontoret (permisjon)

Telefon 32 22 02 48

marte.bergsland@lier.kommune.no

 

 

 

Tom K. Kristoffersen, bibliotekar Tranby

Telefon 32 85 47 17

tom.kenneth.kristoffersen@lier.kommune.no

 

 

 

Irene Vedaa, bibliotekar Tranby

Telefon 32 85 04 15

irene.vedaa@lier.kommune.no