Vil du ha kontakt med oss?

Ansatte

Biblioteksjef
Aleksander Kristung
Epost: alkr@lier.kommune.no

Bibliotekar/nettansvarlig
Siri Wigemyr
Epost: siwi@lier.kommune.no

Bibliotekar
Tone Marthinsen
Epost: tone.marthinsen@lier.kommune.no

Barne- og ungdomsbibliotekar
Asbjørg Jonassen
Epost:asbjorg.jonassen@lier.kommune.no

Arrangementsansvarlig kulturkontoret
Marte Bergsland (permisjon)
Epost:marte.bergsland@lier.kommune.no

Katarina Friis Stensland (vikar)
Epost: katarina.friis.stensland@lier.kommune.no

Bibliotekar Tranby
Tom K. Kristoffersen
Epost:tom.kenneth.kristoffersen@lier.kommune.no

Bibliotekar Tranby
Irene Vedaa
Epost:irene.vedaa@lier.kommune.no

Kultursjef
Ingeborg Rivelsrud
Epost:ingeborg.rivelsrud@lier.kommune.no

Besøksadresse for Hovedbiblioteket i Lierbyen:
Bruveien 2 (Fosskvartalet)
3403 Lier
Postadresse:
Postboks 128
3401 Lier
Telefon 32 22 02 60
E-post: lier.bibliotek@lier.kommune.no 

Tranby bibliotek
Besøksadresse:

Tranby torg (ved Tranby skole)
3408 Tranby
Telefon 32 85 04 15
E-post: tranby.bibliotek@lier.kommune.no

Sylling – bibliotek i butikk – Spar Holsfjorden
Bøker som er bestilt hos Lierbyen og Tranby, kan hentes på Bibliotek i butikk på Spar Holsfjorden i Sylling i butikkens åpningstider. Man kan også levere bøker fra alle bibliotek her.

Fakturaadresse
Lier kommune
Regnskapskontoret
Postboks 205
3401 Lier

Epost: fakturamottak@lier.kommune.no (Mottak av faktura som pdf)
Organisasjonsnummer Lier kommune: 857 566 122
Biblioteket i Lier er underlagt ansvarsområde Kultur og fritid i Lier kommune. Se hjemmesiden til lieropplevelser.no for flere kultur- og fritidstilbud i Lier!